zAdmin (1.0.0-beta2) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Home
km: ដើម

en: E-mail
km: អ៊ីមែល

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Footer
km: បាតកថា

en: Skip to main content
km: រំលង​​ទៅ​មាតិកា​សំខាន់​

en: Sidebar first
km: របារ​ចំហៀង​មុន

en: Sidebar second
km: របារ​ចំហៀង​នៅ​ទីពីរ
