zAdmin (1.0.0-beta2) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: E-mail
mn: Цахим хаяг

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг
