zAdmin (1.0.0-beta2) - en to no translation catalogue (10 entries)

en: Home
no: Hjem

en: E-mail
no: E-post

en: Username
no: Brukernavn

en: Header
no: Topptekst

en: Footer
no: Bunntekst

en: Skip to main content
no: Hopp til hovedinnhold

en: Breadcrumbs
no: Navigasjonssti

en: Sidebar first
no: Første sidestolpe

en: Sidebar second
no: Andre sidestolpe

en: Username or email address
no: Brukernavn eller epostadresse
