zAdmin (1.0.0-beta2) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Header
ro: Cap

en: Footer
ro: Subsol

en: Skip to main content
ro: Sari la conținutul principal

en: Sidebar first
ro: Bara laterală mai întâi

en: Username or email address
ro: Nume utilizator sau adresă email
