zAdmin (1.0.2) - en to el translation catalogue (17 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Help
el: Βοήθεια

en: Page title
el: Τίτλος σελίδας

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Messages
el: Μηνύματα

en: Tabs
el: Καρτέλες

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: Main navigation
el: Κεντρική πλοήγηση

en: Search form
el: Φόρμα αναζήτησης

en: Powered by Drupal
el: Βασισμένο στο Drupal

en: Sidebar first
el: Πρώτη πλευρική ζώνη

en: Main page content
el: Περιεχόμενο κεντρικής σελίδας

en: Sidebar second
el: Δεύτερη πλευρική ζώνη

en: Primary admin actions
el: Πρωτεύουσες ενέργειες διαχείρισης

en: User account menu
el: Μενού λογαριασμού χρήστη
