zAdmin (1.0.0-beta1) - en to fa translation catalogue (22 entries)

en: Home
fa: خانه

en: E-mail
fa: پست الکترونیکی

en: Username
fa: نام کاربری

en: Help
fa: راهنما

en: Page title
fa: عنوان صفحه

en: Header
fa: سربرگ

en: Footer
fa: پاورقی

en: Messages
fa: پیام‌ها

en: Tabs
fa: زبانه‌ها

en: Skip to main content
fa: رفتن به محتوای اصلی

en: Main navigation
fa: منوی اصلی

en: Search form
fa: فرم جستجو

en: Powered by Drupal
fa: قدرت گرفته از دروپال

en: Breadcrumbs
fa: مسیر‌های راهنما

en: Sidebar first
fa: نوار کناری اول

en: Main page content
fa: محتوای صفحه اصلی

en: Sidebar second
fa: نوار کناری دوم

en: Forgot your password?
fa: گذرواژه خود را فراموش کرده‌اید؟

en: Site branding
fa: برند سایت

en: Username or email address
fa: نام کاربری یا نشانی پست الکترونیکی

en: Primary admin actions
fa: اقدامات مدیریتی پایه

en: User account menu
fa: منوی حساب کاربری
