zAdmin (1.0.2) - en to pt translation catalogue (21 entries)

en: Home
pt: Início

en: Username
pt: Nome de usuário

en: Help
pt: Ajuda

en: Page title
pt: Título da página

en: Header
pt: Cabeçalho

en: Footer
pt: Rodapé

en: Messages
pt: Mensagens

en: Tabs
pt: Abas

en: Skip to main content
pt: Pular para o conteúdo principal

en: Main navigation
pt: Navegação principal

en: Enter Password
pt: Digite a Senha

en: Search form
pt: Formulário de busca

en: Powered by Drupal
pt: Desenvolvido com Drupal

en: Sidebar first
pt: Primeira barra lateral

en: Main page content
pt: Conteúdo da página principal

en: Sidebar second
pt: Segunda barra lateral

en: Forgot your password?
pt: Esqueceu sua senha?

en: Site branding
pt: Definição de marca do site

en: Username or email address
pt: Usuário ou endereço de e-mail

en: Primary admin actions
pt: Ações primárias do administrador

en: User account menu
pt: Menu de conta de usuário
