zAdmin (1.0.2) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Username
sr: Корисничко име

en: Page title
sr: Наслов стране

en: Footer
sr: Подножје

en: Main navigation
sr: Главна навигација

en: Breadcrumbs
sr: Навигација са путањом

en: Main page content
sr: Главни садржај странице

en: Site branding
sr: Лого

en: Username or email address
sr: Корисничко име или е-мејл адреса

en: User account menu
sr: Мени корисничког налога
