zAdmin (1.0.2) - en to sv translation catalogue (23 entries)

en: Home
sv: Hem

en: E-mail
sv: E-post

en: Username
sv: Användarnamn

en: Help
sv: Hjälp

en: Page title
sv: Sidtitel

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Footer
sv: Sidfot

en: Messages
sv: Meddelanden

en: Tabs
sv: Flikar

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: Main navigation
sv: Huvudmeny

en: Search form
sv: Sökformulär

en: Powered by Drupal
sv: Drivs av Drupal

en: Breadcrumbs
sv: Länkstigar

en: Main content
sv: Huvudinnehåll

en: Sidebar first
sv: Första sidospalt

en: Main page content
sv: Huvudsakligt sidinnehåll

en: Sidebar second
sv: Andra sidospalt

en: Forgot your password?
sv: Glömt ditt lösenord?

en: Site branding
sv: Webbplatsens varumärke

en: Username or email address
sv: Användarnamn eller e-postadress

en: Primary admin actions
sv: Primära administratörsåtgärder

en: User account menu
sv: Meny för användarkonto
