Zammad Webform Handler (1.0.0-beta10) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Phone
es: Teléfono

en: Note
es: Nota

en: External
es: Externo

en: E-Mail
es: Correo electrónico

en: This field supports tokens.
es: Este campo admite tokens.
