Zammad Webform Handler (1.0.0-beta10) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Phone
fi: Puhelin

en: Note
fi: Huomaa

en: External
fi: Ulkoinen

en: E-Mail
fi: Sähköpostiosoite

en: Webform
fi: Verkkolomake

en: Web
fi: WWW

en: Chat
fi: Pikaviestin

en: Verify
fi: Tarkista

en: This field supports tokens.
fi: Kenttä tukee korvauskuvioita.
