Zammad Webform Handler (1.0.0-beta10) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Phone
fr: Téléphone

en: External
fr: Externe

en: E-Mail
fr: Courriel

en: Chat
fr: Discussion

en: Verify
fr: Vérifier

en: This field supports tokens.
fr: Ce champ prend en charge les jetons (tokens).
