Zammad Webform Handler (1.0.0-beta10) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Phone
he: טלפון

en: Fax
he: פקס

en: Note
he: הערות

en: External
he: חיצוני

en: Webform
he: טופס - Webform

en: SMS
he: מסרון

en: Web
he: אינטרנט

en: This field supports tokens.
he: השדה הזה תומך ב Tokens
