Zammad Webform Handler (1.0.0-beta10) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Phone
hu: Telefon

en: Note
hu: Megjegyzés

en: External
hu: Külső

en: Webform
hu: Űrlap

en: Verify
hu: Ellenőriz

en: This field supports tokens.
hu: Ez a mező támogatja a vezérjeleket.

en: User First Name
hu: Felhasználó keresztneve
