Zammad Webform Handler (1.0.0-beta10) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Phone
pl: Telefon

en: Fax
pl: Faks

en: Note
pl: Notatka

en: External
pl: Zewnętrzne

en: Webform
pl: Formularz

en: Web
pl: Sieć

en: Chat
pl: Czat

en: Verify
pl: Zweryfikować

en: This field supports tokens.
pl: To pole wykorzystuje wzorce.
