Zammad Webform Handler (1.0.0-beta10) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Phone
ru: Телефон

en: Fax
ru: Факс

en: External
ru: Внешний

en: Webform
ru: Веб-форма

en: This field supports tokens.
ru: Это поле поддерживает токены.
