Zammad Webform Handler (1.0.0-beta10) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Phone
sv: Telefon

en: External
sv: Extern

en: E-Mail
sv: E-post

en: Webform
sv: Webbformulär

en: Web
sv: Webb

en: Verify
sv: Verifiera

en: This field supports tokens.
sv: Detta fält stöder ersättningstecken.
