Zammad Webform Handler (1.0.0-beta10) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Phone
tr: Telefon

en: Fax
tr: Faks

en: External
tr: Harici

en: Chat
tr: Sohbet

en: This field supports tokens.
tr: Bu alan değişkenleri (tokens) destekler.
