Zammad Webform Handler (1.0.0-beta10) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Phone
uk: Телефон

en: Fax
uk: Факс

en: Note
uk: Примітка

en: External
uk: Зовнішнє

en: E-Mail
uk: Електронна пошта

en: Webform
uk: Вебформа

en: SMS
uk: СМС

en: Web
uk: Веб

en: Chat
uk: Чат

en: Verify
uk: Перевірити

en: This field supports tokens.
uk: Це поле підтримує замінники.

en: Zammad Webform Handler
uk: Обробник вебформ Zammad
