Zammad Webform Handler (1.0.0-beta10) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Phone
vi: Điện thoại

en: Fax
vi: Điện thư

en: Note
vi: Ghi chú

en: External
vi: Bên ngoài

en: Chat
vi: Trò chuyện
