Zammad Webform Handler (1.0.0-beta8) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: One
da: En

en: Phone
da: Telefon

en: Note
da: Bemærk

en: External
da: Eksterne

en: E-Mail
da: E-mail

en: Webform
da: Webformular

en: This field supports tokens.
da: Feltet understøtter tokens.
