Zammad Webform Handler (1.0.0-beta8) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: One
et: Üks

en: Phone
et: Telefon

en: External
et: Väline

en: Webform
et: Veebivorm

en: This field supports tokens.
et: See väli toetab tekstiasendajaid.
