Zaya (1.0.0-alpha1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: On
be: На

en: Resources
be: Рэсусры

en: Teaser
be: Цвялілка

en: Promoted to front page
be: Прасунутае на галоўную старонку
