Zaya (1.0.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: On
cy: Ymlaen

en: Teaser
cy: Rhagflas

en: Off
cy: I ffwrdd

en: Promoted to front page
cy: Hyrwyddo i dudalen blaen
