Zaya (1.0.0-alpha1) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Title
da: Titel

en: On
da: Tilsluttet

en: Resources
da: Ressourcer

en: Teaser
da: Smagsprøve

en: Off
da: Afbrudt

en: Promoted to front page
da: Forfremmet til forside

en: Example
da: Eksempel

en: Card
da: Kort

en: Progress
da: Fremdrift
