Zaya (1.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Title
hu: Cím

en: On
hu: Be

en: Resources
hu: Erőforrások

en: Teaser
hu: Bevezető

en: Off
hu: Ki

en: Promoted to front page
hu: Címlapra helyezve

en: Example
hu: Példa

en: Chapter
hu: Fejezet

en: Card
hu: Kártya

en: Resource
hu: Erőforrás

en: Progress
hu: Feldolgozottság
