Zaya (1.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: On
ro: Pornit

en: Resources
ro: Resurse

en: Off
ro: Oprit

en: Promoted to front page
ro: Promovat pe prima pagină

en: Example
ro: Exemplu

en: Resource
ro: Resursă

en: Progress
ro: Progres

en: Skill
ro: Abilitate

en: Skills
ro: Competențe
