Zaya (1.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: On
az: Aktiv

en: Teaser
az: Tizer

en: Off
az: Söndürülüb

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: Card
az: Kart
