Zaya (1.0.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: On
bg: Включи

en: Teaser
bg: Резюме

en: Off
bg: Изключи

en: Promoted to front page
bg: Публикувано на първа страница
