Zaya (1.0.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Resources
bo: ཐོན་ཁུངས

en: Teaser
bo: གནད་བསྡུས

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Promoted to front page
bo: མདུན་ངོས་སུ་འོས་སྦྱོར་བྱས་པ

en: Example
bo: དཔེར་ན།

en: Progress
bo: སྒྲུབ་ཚད།
