Zaya (1.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Title
ca: Títol

en: On
ca: Actiu

en: Resources
ca: Recursos

en: Teaser
ca: Resum

en: Off
ca: Inactiu

en: Promoted to front page
ca: Promogut a la portada

en: Example
ca: Exemple

en: Chapter
ca: Capítol

en: Resource
ca: Recurs
