Zaya (1.0.0-alpha1) - en to de translation catalogue (13 entries)

en: Title
de: Titel

en: On
de: An

en: Resources
de: Ressourcen

en: Teaser
de: Anrisstext

en: Off
de: Aus

en: Promoted to front page
de: Auf der Startseite anzeigen

en: Example
de: Beispiel

en: Chapter
de: Kapitel

en: Card
de: Karte

en: Resource
de: Ressource (Objekt)

en: Progress
de: Fortschritt

en: Skills
de: Kenntnisse

en: Group relationship type
de: Typ der Gruppenbeziehung
