Zaya (1.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: On
el: Ανοικτό

en: Resources
el: Πηγές

en: Teaser
el: Περικομμένη μορφή

en: Off
el: Κλειστό

en: Promoted to front page
el: Προβιβασμένο στην πρώτη σελίδα

en: Example
el: Παράδειγμα
