Zaya (1.0.0-alpha1) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Title
es: Título

en: On
es: Activado

en: Resources
es: Recursos

en: Teaser
es: Resumen

en: Off
es: Desactivado

en: Promoted to front page
es: Promocionado a la página principal

en: Example
es: Ejemplo

en: Chapter
es: Capítulo

en: Card
es: Tarjeta

en: Resource
es: Recurso

en: Progress
es: Progreso
