Zaya (1.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: On
et: Sees

en: Resources
et: Ressursid

en: Teaser
et: Juhtlõik

en: Off
et: Väljas

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: Card
et: Kaart

en: Resource
et: Ressurss
