Zaya (1.0.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: On
fa: روشن

en: Resources
fa: منابع

en: Teaser
fa: خلاصه

en: Off
fa: خاموش

en: Promoted to front page
fa: نمایش در صفحه اول

en: Chapter
fa: سوره
