Zaya (1.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: On
fi: Käytössä

en: Resources
fi: Resurssit

en: Teaser
fi: Lyhennelmä

en: Off
fi: Pois päältä

en: Promoted to front page
fi: Näytetään etusivulla

en: Example
fi: Esimerkki

en: Card
fi: Kortti

en: Resource
fi: Resurssi
