Zaya (1.0.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Title
fr: Titre

en: On
fr: Activé

en: Resources
fr: Ressources

en: Teaser
fr: Accroche

en: Off
fr: Désactivé

en: Promoted to front page
fr: Promu en page d'accueil

en: Example
fr: Exemple

en: Chapter
fr: Chapitre

en: Card
fr: Fiche

en: Resource
fr: Ressource

en: Progress
fr: Progression

en: Skills
fr: Compétences

en: Group relationship type
fr: Type de relation de groupe
