Zaya (1.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Title
gl: Título

en: On
gl: Activo

en: Resources
gl: Recursos

en: Teaser
gl: Resumo

en: Off
gl: Desactivado

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal

en: Example
gl: Exemplo
