Zaya (1.0.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: On
hi: चालू

en: Resources
hi: संसाधन

en: Teaser
hi: टीज़र

en: Off
hi: बंद

en: Promoted to front page
hi: पहले पृष्ठ पर भेज दिया है |

en: Example
hi: उदाहरण

en: Card
hi: कार्ड
