Zaya (1.0.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: On
hr: Uključi

en: Resources
hr: Resursi

en: Teaser
hr: Mamac

en: Promoted to front page
hr: Promovirano na naslovnici
