Zaya (1.0.0-alpha1) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Title
id: Judul

en: On
id: Pada

en: Resources
id: Sumber Pustaka

en: Teaser
id: Ringkasan

en: Off
id: Matikan

en: Promoted to front page
id: Dipromosikan ke halaman depan

en: Example
id: Contoh

en: Chapter
id: Bab

en: Card
id: Kartu
