Zaya (1.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Title
is: Titill

en: On
is: Virkjað

en: Resources
is: Auðlindir

en: Teaser
is: Úrdráttur

en: Off
is: Af

en: Promoted to front page
is: Kynna á forsíðu
