Zaya (1.0.0-alpha1) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Title
it: Titolo

en: On
it: Acceso

en: Resources
it: Risorse

en: Teaser
it: Anteprima

en: Off
it: Spento

en: Promoted to front page
it: Promosso alla prima pagina

en: Example
it: Esempio

en: Chapter
it: Capitolo

en: Resource
it: Risorsa
