Zaya (1.0.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: On
ja: オン

en: Resources
ja: リソース

en: Teaser
ja: ティーザー

en: Off
ja: オフ

en: Promoted to front page
ja: フロントページへ掲載

en: Example
ja: 例

en: Card
ja: カード

en: Resource
ja: リソース
