Zaya (1.0.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: Resources
kn: ಸಂಪನ್ಮೂಲಗಳು

en: Off
kn: ಜಡ

en: Example
kn: ಉದಾಹರಣೆ

en: Resource
kn: ಸಂಪನ್ಮೂಲಗಳು

en: Progress
kn: ಪ್ರಗತಿ
