Zaya (1.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: On
lt: Įjungta

en: Teaser
lt: Įžanga

en: Off
lt: Išjungta

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Example
lt: Pavyzdys
