Zaya (1.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: On
lv: Aktīvs

en: Resources
lv: Resursi

en: Teaser
lv: Ievadteksts

en: Off
lv: Izslēgts

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu

en: Example
lv: Piemērs

en: Card
lv: Kartiņa
