Zaya (1.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Title
nl: Titel

en: On
nl: Aan

en: Resources
nl: Bronnen

en: Off
nl: Uit

en: Promoted to front page
nl: Aangeraden op de voorpagina

en: Example
nl: Voorbeeld

en: Chapter
nl: Hoofdstuk

en: Card
nl: Kaart

en: Resource
nl: Bron

en: Progress
nl: Voortgang
