Zaya (1.0.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Title
oc: Títol

en: On
oc: Activat

en: Resources
oc: Ressorsas

en: Teaser
oc: Acròcha

en: Off
oc: Desactivat

en: Promoted to front page
oc: Promolgut en pagina d'acuèlh

en: Example
oc: Exemple
